خدمات ما

طراحی سایت حرفه‌ای

یکتا پرداز یکی از شرکت‌های با سابقه در زمینه طراحی سایت و پیاده سازی و راه اندازی انواع وب‌سایت و نرم افزارهای تحت وب در ایران می‌باشد. ما از سایت‌های ساده تبلیغاتی تا نرم‌افزارهای کاربردی تحت وب و سایت‌های تجارت الکترونیک را با تکیه بر اصول و استانداردهای طراحی سایت و اصول معماری اطلاعات به زیبایی طراحی و پیاده سازی می‌نماییم.

ما در طراحی سایت حرفه‌ای فلسفه‌ای داریم که بر طراحی گرافیکی شکیل و شیک، کیفیت بالا، امنیت کامل به همراه سهولت استفاده از سایت‌ تاکید دارد. با رعایت اصول طراحی سایت و همچنین تکیه بر مبانی سئو و تکنیک های بهینه سازی نرخ تبدیل، هدف نهایی ما تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان کسب و کار می‌باشد. هنگامی که سایت پیاده‌سازی شد، ما با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی تحت وب و بهینه سازی رتبه سایت در موتورهای جستجو به بیشتر شدن مشتریان کمک شایانی خواهیم نمود. 

تکنولوژی‌های مورد استفاده در طراحی وسایت:
XHTML, CSS, JavaScript, Ajax, XML, Unicode, MySQL, SQL Server, .NET Framework, PHP, ASP.Net

سئو حرفه‌ای و بهبود رتبه سایت

سئو سایت امروز از مهمترین مسائل مورد نظر صاحبان وب‌سایت و کسب و کار است. متخصصین یکتا پرداز توجه ویژه‌ای به مباحث سئو و  بهینه سازی سایت برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو از جمله گوگل و یاهو دارند. از آنجایی که طراحی سایت در یکتا پرداز به صورا کاملا اختصاصی انجام می‌شود، به این معنی که در پیاده سازی سایت از نرم افزارهای آماده استفاده نمیگردد، در تمامی مراحل طراحی سایت، کلیه نکات فنی لازم در راستای سئو و ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو به خوبی رعایت می‌شود.

بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در سایت‌های اینترنتی

بازاریابی اینترنتی شامل فعالیت‌های بررسی بازار، رقبا و نیازمندی مشتریان و همچنین معرفی سایت و محصول به مخاطبان و بازدیدکنندگان میباشد. هدف اصلی این فرآیند افزایش بازدید سایت، بهینه سازی نرخ تبدیل (تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری) و در نهایت افزایش فروش سایت است. متخصصین شرکت یکتاپرداز می‌توانند در زمینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، تبلیغات از طریق موبایل و بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing) مشاوره‌های مفیدی ارائه دهند.

همچنین همکاران بخش بازاریابی اینترنتی در زمینه بازاریابی محتوایی که یکی از تاثیرگذارترین انواع بازاریابی اینترنتی است نیز خدمات مفیدی به صورت مشاوره، آموزش و اجرا ارائه می‌نمایند.

برندسازی مبتنی بر وب

یک وب سایت مناسب و کارا و همچنین تبلیغات به جا، تاثیر بسزایی در امر معرفی بهتر محصولات و خدمات یک شرکت و در نتیجه حک شدن تصویر مناسبی از برند شرکت در ذهن مخاطبان خواهد داشت. شرکت یکتاپرداز با تکیه بر دانش فنی خود و سعی در طراحی شکیل و منحصر به فرد سایت ها و همچنین پیاده سازی سایت با رعایت جدیدترین استانداردها، کمک شایانی به مشتریان خود میکند. همچنین متخصصین ما در امر برند سازی، خدمات مشاوره ای مفیدی به شرکت ها ارائه میدهند.