نظرات مشتریان

به روز بودن، احترام به نظر مشتری و تلاش در جهت کسب رضایت مخاطب، پاسخگویی مناسب و برخورداری از دانش کافی در زمینه طراحی سایت از جمله ویژگی های مثبت شرکت یکتا پرداز می باشد. با تشکر


-- مریم اخوان- کارشناس پروژه شرکت انرژی گستر جم

گروه جوان و متخصص یکتا پرداز با استفاده از تجربه و دانش فنی در کنار اصل مشتری مداری یکی از برترین شرکت های طراحی سایت می باشند. تجربه شخصی ما با ایشان یکی از بهترین دوران کاری را برای ما رقم زده که هم اکنون بازخورد سایت طراحی شده توسط شرکت یکتا پرداز در کمتر از یکسال بسیار مثبت ارزیابی می شود. طراحی ساده ، مفهومی ، زیبا و البته علمی از ویژگی های سایت طراحی شده توسط این شرکت می باشد.


-- حسین انتظاری مدیر سایت کتاب پزشکی

شاید شرکتهای بسیاری در زمینه طراحی و راه اندازی وبسایت های ساده، زیبا و با قابلیتهای بالا وجود داشته باشد اما مطمئن هستم پاسخگویی و پشتیبانی متعهد، پیگیر و دلسوز در هر شرکتی وجود ندارد. یکتا پرداز به نظر من علاوه بر تخصص در طراحی وب سایتهای ساده، زیبا و با قابلیت، در پاسخگویی و پشتیبانی نیز بسیار عالی است.


-- صادق سپندارند مدرس دانشگاه

همکاری با شرکت یکتا پرداز یکی از تجربه های بسیار خوب کاری شرکت چکاد صنعت زرین بود.
به روز بودن، برخورداری از دانش علمی، شناخت نیازها و کلیدهای تبلیغاتی صنایع، احترام به نظر مخاطب، مسئولیت پذیری و ارائه خدمات کامل بخشی از محسنات شرکت یکتاپرداز می‌باشد که در طول اجرای پروژه طراحی وب‌سایت شرکت چکاد صنعت زرین با آنها برخورد مستقیم کردیم.
با تشکر


-- شهاب الدین ضیایی- کارشناس بازاریابی شرکت چکاد صنعت زرین

ما از سایت دو طرفه، طراحی شده توسط شرکت یکتا پرداز به لحاظ زیبایی، سادگی کاربرد و برخوردار بودن از قابلیت‌های بالای نرم ‌افزاری بسیار راضی هستیم. همچنین ما در طول روند اجرای پروژه نظارت مستمری بر پیاده سازی سایت داشتیم که این باعث پدید آمدن وب‌سایتی شد که کاملا مد نظر ما بود.


-- سید محمد هادی حسینی، مدیرعامل شرکت نوآوران تجارت الکترونیک زیتون

همکاری با یکتا پرداز یکی از بهترین تجربیات حرفه‌ای موسسه ما می‌باشد. سرعت و دقت طراحان و برنامه‌نویسان این شرکت در کنار مسئولیت پذیری و سعی در جهت جلب رضایت مشتریان، عواملی هستند که باعث متمایز شدن یکتاپرداز از شرکت‌های دیگر میشود.


-- احمد رضایی، مدیر عامل اکتیو کامپیوترشما می‌توانید از طریق فرم زیر نظر خود را ثبت نمایید.

حروف بزرگ و کوچک یکسان است.